Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Робоча віза в Польщу

Робоча віза в Польщу.rabochaya viza v Polshy 080114

Робоча віза в Польщу - це відмінний варіант для людей, що займаються тією чи іншою роботою на території цієї країни. Але тоді виникає питання, як же отримати таку візу і які у неї є переваги? На жаль, подібну візу отримати за тиждень і навіть за кілька місяців просто неможливо. Доведеться почекати близько півроку, можливо, навіть рік. Варіант того, що Ви отримаєте візу швидко, малоймовірний. Як правило, на яке проміжок часу буде оформлена дана віза, залежить від режиму Вашої роботи в Польщі. Існує короткочасна віза, яка триває менше, ніж три місяці, а існує і довга, яка триває більше трьох місяців. Віза зазвичай видається польським консульством. Це означає, що Ви весь термін повинні знаходитися виключно на території Польщі. Виїжджати в інші країни категорично забороняється. Може бути, це перевага, а може бути - недолік, але факт залишається фактом.

Робочу візу в Польщу дістати не так-то просто, як може здатися на перший погляд, бо Вам дійсно доведеться попітніти і побігати, збираючи всі необхідні документи. Список документів досить великий. Він включає в себе: Ваш паспорт, біометричний фото, повністю заповнений, а також підписана Вашою рукою заяву, медичну страховку, а також спеціальні підтверджуючі документи (в них має говоритися про те, що у Вас є певна мета для приїзду до Польщі, що у вас є необхідні гроші тощо).
На жаль, процес отримання робочої візи в Польщу не можна назвати приємним. Більш того, можна сказати, що він сильно тріпає нерви багатьом людям, особливо надто емоційним. Вам доведеться попітніти, щоб домогтися отримання візи. А взагалі, найоптимальніший варіант - це те, що Ви зможете звернутися до професійних компаніям, що надають допомогу. Фахівці знижують ризик отримати відмову в отриманні робочої візи в Польщу, до того ж, Ви витратите менше часу і нервів, а також Ви будите впевнені, що люди Вам допомагають досвідчені і просвітлені в даній області.
Робоча віза в Польщу і її отримання - це процес не з легких, тому наберіться терпіння. Якщо віза Вам дійсно потрібна, почекайте трохи, зверніться до професіоналів, і Ви отримаєте її. Така віза дозволяє працювати в різних компаніях згодна договором і не тільки (залежить від терміну), а також можливе подальше продовження візи, але знову ж таки, все залежить від терміну роботи.