Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Запрошення для візи

Запрошення для візи.

phpMTwV8h7N7yОдним з основних документів для відкриття шенгенської бізнес візи є запрошення до Польщі.

По суті, цей документ має на увазі під собою підтвердження мети Вашої поїздки, тобто вказує на те, що в Польщі Вас дійсно чекають партнери, і бізнес віза Вам потрібна для того, щоб налагодити Ваші ділові відносини.
Важливо відзначити, що Посольство Республіки Польща висуває такі основні вимоги до оформлення запрошень для візи:
• повинні бути вказані ім'я та прізвище запрошуваного (як в закордонному паспорті)
• точно вказані серія і номер закордонного паспорта
• громадянство заявника.
Все перераховане вище має бути зазначено обов'язково. Подальша форма і зміст виклику до Польщі для оформлення візи можуть різнитися. Так, наприклад, польське підприємство на свій розсуд може вказати, які пункти перетину кордону кращі, або не робити таких обмежень. Також до запрошення для оформлення бізнес візи в Польщу може додаватися контракт, який не є обов'язковим документом, але в консульстві запрошення з контрактом для бізнес візи розглядається як додатковий аргумент на користь позитивного результату при відкритті шенгенської бізнес візи.
Такий виклик від польської фірми для оформлення візи повинен бути використаний протягом 3-х місяців з моменту його отримання, і може бути пред'явлений в консульський відділ тільки один раз. Якщо у Вашому запрошенні для бізнес візи вказані дані зі старого паспорта, а Ви бажаєте отримати шенгенську візу в новий, то при подачі документів, старий паспорт також необхідно пред'явити.
Слід пам'ятати, що термін дії шенгенської бізнес візи не може перевищувати строк, протягом якого оформлено запрошення для візи, але навіть максимально тривалий виклик до Польщі не гарантує, що Вам відкриють шенгенську візу на 5 років (максимально можлива шенгенська бізнес віза), так як консул приймає рішення, про термін бізнес візи, орієнтуючись на тривалість запрошення для візи, і на Вашу візову історію. Тобто, маючи чистий паспорт, Ви можете спочатку розраховувати тільки на шенгенську візу з періодом дії 30 днів і терміном перебування 15 днів. Якщо у Вас за останні 3 роки вже були шенгенські візи, то можна запитувати мульти візу з терміном дії і за весь період перебування 90/45 днів відповідно. Далі, для того, щоб отримати піврічний шенген з періодом перебування 180/60, необхідно мати в паспорті від'їзженими шенгенську польську візу терміном 1 або 3 місяці. Аналогічно справи йдуть з річною шенгенською візою, бізнес візою на 2 роки і шенгенською візою на 5 років. Іншими словами, для отримання мультивізи в Польщу, необхідно мати погашену належним чином бізнес візу на менший період. Але, не залежно від терміну дії польської мультивізи, Вам дозволяється перебувати в шенгенській зоні не більше 90 днів в півріччі.
Якщо Ви хочете розвивати свій бізнес в Польщі та Європі, але ще не маєте надійного партнера, то можете проконсультуватися з приводу виклику в Польщу у нас. За 8 років співпраці з Польщею у нашій компанії сформувався надійний список партнерів, які постійно розширюють клієнтську базу і надають потенційним клієнтам документи для підтвердження мети поїздки при відкритті шенгенської бізнес візи.
Важливо пам'ятати, що виготовлення підроблених документів загрожує не тільки відмовою у видачі бізнес візи, а й внесенням даних про особу, яка подала такі документи, в карантин і забороною на в'їзд в шенгенську зону на тривалий період.
Підсумувавши все вищевикладене, можна сказати, що маючи запрошення до Польщі, Ви маєте левову частку документів для оформлення бізнес візи. Крім виклику до Польщі, необхідно мати:
• заповнену анкету для видачі шенгенської візи
• страховку, оформлену на весь період перебування
• дві фотографії розміром 3,5х4,5 і 80% обличчя
• внутрішній паспорт
• закордонний паспорт.
Довідка з місця роботи необхідна лише в тому випадку, якщо Ви подаєте документи за місцем роботи, яке відмінно від міста Вашої постійної реєстрації.
Маючи всі ці документи, необхідно вибрати зручний для вас день і через call-centre або ж заповнивши он-лайн форму, призначити дату для подачі документів у візовий центр, і через тиждень після виконання всіх цих нескладних процедур, Ви станете щасливим володарем шенгенської бізнес візи.