Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Самостійне оформлення візи

Самостійне оформлення візи.au3cuRVjmOM

В наш час, діловій людині не вистачає кордонів власної країни для ведення бізнесу, і на допомогу приходить найближча європейська країна - Польща. Ця країна надає українцям безліч можливостей і перспектив для роботи і заробітку. Але для того, щоб поїхати в Польщу, громадянам України необхідно оформити шенгенську візу або національну польську візу.

Багато людей, через незнання, думають, що процес самостійного оформлення шенгенської візи довгий і складний, але насправді це не так. Для самостійного оформлення візи в будь-якій області України необхідно зібрати мінімальний пакет документів, який в себе включає:
1) Запрошення або виклик від польського підприємства. Запрошення може бути двох видів: для ведення господарської діяльності на території Польщі або для роботи за наймом;
2) Анкета для подачі у візовому центрі, заповнена польською, англійською або на трансліті;
3) Страховий поліс, оформлений в акредитованій в Польському Консульстві фірмі;
4) Закордонний паспорт (дійсний не менше ніж три місяці після закінчення передбачуваної візи, і також має не менше двох чистих сторінок);
5) Внутрішній паспорт;
6) Дві фотографії (3,5 * 4,5, 80% обличчя);
Даний пакет документів дозволить вам самостійно оформити багаторазову бізнес візу.
Як ви помітили, все не так складно і самостійне оформлення візи дозволить вам значно економити при кожній поїздці в Європу.
Але давайте детальніше розглянемо такий документ як запрошення до Польщі або виклик. Це один з найважливіших факторів при самостійному оформленні візи. Що дає нам цей документ і як правильно його використовувати?
- Перший вид документа - бізнес запрошення призначене для ведення господарської діяльності на території Польщі. Таке запрошення діє 2 роки і відповідно дозволяє оформити мультивізу на 2-5 років. Але будьте уважні, цей документ є дійсним для подачі тільки один раз і в період не більше трьох місяців з моменту його оформлення.
- Другий вид виклику - робоче запрошення в Польщу для роботи за наймом. Цей документ дозволяє оформити національну польську мультивізу на той період, на який видано запрошення.
Запрошення слід оформляти тільки у перевірених партнерів. Якщо у Вас немає можливості отримати виклик з Польщі, не впадайте у відчай, ми з радістю допоможемо Вам і в найкоротші терміни доставимо запрошення від польського підприємства, яке гарантовано допоможе вам самостійно оформити багаторазову бізнес візу.