Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Страхування виїжджаючих за кордон

Страхування виїжджаючих за кордон, згідно з міжнародними нормами, проводиться безпосередньо в тій країні, з якої виїжджає мандрівник, а це означає, що при проходженні контролю, співробітник митниці має право вимагати пред'явити оригінал або електронний поліс страховки для виїжджаючих за кордон.strakhovanie viezhayshih za rubezh 031218
Страхуванням виїжджають за кордон займаються виключно страхові компанії, що мають міжнародну акредитацію. Це в першу чергу обумовлено тим, що страхова компанія повинна мати відповідні фінансові кошти для виконання своїх зобов'язань за договорами обов'язкового медичного страхування виїжджаючих за кордон.
Основні вимоги до страхування виїжджаючих за кордон.
У країнах Європейського союзу вимоги до страховками виїжджають за кордон досить прості, а саме поліс медичного страхування повинен покривати медичні витрати на суму 30000 EUR, і відповідальність страхової компанії, при настанні нещасного випадку, не повинна бути менше 10000 ГРН, винятком є ​​лише Чехія. В страховці для поїздки в Чехію необхідно покриття медичних витрат на суму не менше 50000 EUR.
Франшиза по страхуванню для виїжджаючих за кордон.
Франшиза в страховому полісі - це сума, яку при настанні страхового випадку, передбаченого договором обов'язкового медичного страхування виїжджаючих за кордон, оплачується застрахованою особою самостійно. Франшиза за договорами медичного страхування виїжджаючих за кордон не може перевищувати суму в 150 EUR.