Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Страховка за кордон

Страховка за кордон - це поліс обов'язкового медичного страхування для виїжджаючих за кордон. Відповідно до міжнародних вимог, туристи зобов'язані мати при собі оригінал поліса медичного страхування або електронний поліс (електронна страховка).strakhovka dlya viezda zagranicy 30112018
Страховка за кордон оформляється на фірмовому бланку страхової компанії, з міжнародною акредитацією, в якому зазначено відомості про мандрівному особі. Крім паспортних даних і дати народження в страховці за кордон також вказуються і всі деталі майбутньої поїздки.
Страховка за кордон, незалежно від мети поїздки, повинна покривати всі дні перебування, медичні витрати на суму не менше 30000 EUR та витрати від настання нещасного випадку не менше 10000 ГРН.
Зазвичай страховка за кордон має форму книжечки, на зворотному боці якої роздрукований сам договір страхування мандрівників і контактні номери телефонів для екстреного зв'язку, при настанні страхового випадку.
Вартість страховки для подорожуючих за кордон залежить від декількох факторів:
* Вік застрахованої особи,
* Дні перебування,
* Зона дії страховки,
* мета поїздки,
* Франшиза.
У багатьох страхових компаніях встановлено віковий ліміт від 3-х до 60-ти років, при якому не застосовується підвищений коефіцієнт ризику. Відносно днів перебування, то мінімально можна оформити страховку за кордон тільки на 7 днів, і природно, чим довше буде діяти договір страхування, тим вище буде її ціна.
Основним же фактором, що впливає на ціну страховки за кордон, є саме додаткові коефіцієнти, до яких якраз і відноситься мета поїздки. Наприклад, вирушаючи до Європи в туристичну подорож, вартість страховки за кордон буде істотно нижче ніж їхати за робочою візою з метою працевлаштування.
Франшиза страховки за кордон, незважаючи на мету поїздки, за рекомендаціями консульських установ, не повинна бути більше ніж 150 EUR, але якщо зменшити суму франшизи, відповідно вартість страховки за кордон стане значно більше.