Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Страховка для оформлення візи

Для оформлення національної робочої візи необхідна медична страховка, яка оформляється на фірмовому бланку страхової компанії відповідно до міжнародних норм.
При подачі документів заявник зобов'язаний надати виключно оригінал медичної страховки для візи з квитанцією про оплату страхового збору.medicinskaya strakhovka dlya vizy 301118
Медична страховка для візи повинна покривати всі дні перебування і відповідати меті поїздки зазначеної в анкеті для отримання робочої візи. У медичну страховку для візи обов'язково повинні бути включені загальні медичні витрати на суму не менше 30000 EUR для країн Європи, і витрати при настанні нещасного випадку в еквіваленті 10000 ГРН.
У медичній страховці для візи також вказується пункт або це одноразова поїздка, або ж, у разі оформлення мультивізи, додаються дні перебування. Ціна страховки для візи в чому залежить від наявності включених додаткових витрат, а також інших факторів, що впливають на її вартість. Наприклад, для оформлення туристичної візи, достатньо буде основних вимог. Але в разі поїздки з метою працевлаштування необхідно вказувати в полісі медичної страховки додатковий коефіцієнт - виконання фізичної роботи за наймом. Важливим фактором, що впливає на ціну медичної страховки для візи є розмір франшизи поліса медичного страхування - це платіж, який при настанні страхового випадку, виплачується застрахованим особою самостійно. Для оформлення візи, франшиза в медичній страховці не повинна перевищувати суму понад 150 EUR.