Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Страховка для виїзду за кордон

Для виїзду за кордон громадянам України необхідно при собі мати страховку. Страховка для виїзду за кордон оформляється як на фірмовому бланку страхових компаній мають акредитацію в європейських країнах, так і в електронному варіанті з використанням факсиміле і друку.strakhovka dlya viezda za granitsy 281118
Незалежно від варіанту оформлення поліса, в страховці для виїзду за кордон вказуються прізвище та ім'я застрахованої особи латинськими буквами, серія і номер закордонного паспорта, дата народження, термін дії страховки, а також умови договору медичного страхування. Обов'язковим атрибутом страховки для виїзду за кордон є номер договору про медичне страхування виїжджаючих за кордон і квитанція про оплату страхового збору, незалежно від того чи це роздрукована книжечка або електронний поліс медичного страхування. У країнах Європейського союзу діє уніфіковані вимоги до страховками для виїзду за кордон, зазвичай це 30000 EUR на загальні медичні витрати і відповідальність в сумі не менше 10000 грн при виникненні нещасного випадку. Франшиза за такими страховками не повинна перевищувати 150 EUR.
Незважаючи на як здавалося б прості вимоги до страховими полісами для виїзду за кордон, все таки існують відмінності, які впливають на суму страхового збору і на вартість страховки в цілому. Подорожуючи в Європу щодо безвізового режиму достатньо буде мінімальних вимог до полісу медичного страхування, але відправляючись в Європу по робочій візі, необхідно щоб в страховці обов'язково було вказано відповідний клас ризику.