Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Туристична страховка

Відповідно до міжнародних правил, туристична страховка є обов'язковим документом, для громадян України перетинають кордон з Європейським союзом незалежно від того подорожують вони в безвізовому режимі, або ж за національною робочою візою. Поліс туристичної страховки може бути як в роздрукованому вигляді на фірмовому бланку страхової компанії так і в електронному вигляді.tyristicheskaya strakhovka 2811181
 Для виїзду за кордон туристична страховка оформляється тільки в страхових компаніях мають міжнародну акредитацію, таку інформацію завжди можна уточнити у страхового агента.
Вимоги до туристичної страховці виїжджають за кордон
Правильно оформлена туристична страховка містить такі відомості: - прізвище та ім'я застрахованої особи латинськими літерами; - серія та номер закордонного паспорта;
- дата народження;
- адреса проживання;
- термін дії страхового поліса;
- зона покриття (територія країн на якій діє страховка);
- номер договору туристичної страховки.
Крім цих даних у туристичній страховці також вказуються і умови договору медичного страхування для виїжджаючих за кордон. При відвідуванні країн Європейського союзу страховка повинна покривати загальні медичні витрати на суму не менше 30000 EUR, а компенсація в результаті настання нещасного випадку не менше 10000 грн. Що ж стосується франшизи, рекомендується щоб її платіж не перевищував 150 EUR. Незважаючи на мінімальні вимоги до туристичної страховці, в ряді випадках бажано включити в поліс туристичного страхування додаткові страхові коефіцієнти. Наприклад, якщо планується поїздка до моря або на гірськолижний курорт рекомендується замовити програму активний відпочинок. Якщо ж мета поїздки працевлаштування в Європейських країнах, в туристичну страховку вноситься інформація про те що застрахована особа буде виконувати фізичну роботу за наймом.
Вартість туристичної страховки
 Вартість туристичної страховки розраховується за формулою де сума страхового збору ділиться на дні перебування в зоні покриття, не дивлячись на термін дії поліса оплачуються тільки ті дні коли компанія компенсує можливі ризики настання страхового випадку. Безумовно на вартість туристичної страховки впливають і додаткові коефіцієнти, завдяки яким страхові компанії розраховують ризики і ймовірність настання страхового випадку.