Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Страхування для туристів які подорожують без віз

У зв'язку з початком дії безвізового режиму між Україною і Європейським союзом, мільйони людей отримали можливість подорожувати по зоні Шенгенської угоди без візи, при наявності біометричного паспорта. Для перетину кордону досить мати біометричний паспорт, бронь готелю або запрошення, достатня кількість грошових коштів і поліс медичного страхування.strakhovanie dlya tyristov251018
Основні вимоги до страховки для подорожі по безвізу, щоб поліс був виписаний компанією має міжнародну акредитацію, діяти на всій території Європейського союзу, покривати медичні витрати на суму не менше 30000EUR. Витрати пов'язані з настанням нещасного випадку на суму не менше 6000 грн і франшиза не більше 100EUR. Страховка повинна діяти весь час перебування за кордоном.
 Якщо під час подорожі ви плануєте займатися активними видами спорту, то для уникнення непорозумінь рекомендується повідомити цю інформацію страховому агенту. При оформленні поліса, страховий агент зобов'язаний видати застрахованій особі чек про те що за вказаним договором оплачений страховий збір, що в свою чергу є підтвердженням що застрахована особа перебуває під захистом страхової компанії з настанням дати зазначеної в полісі медичного страхування для виїжджаючих за кордон.
Страховка для туристів подорожують без візи може бути оформлений як і в формі роздрукованої книжечки так і в електронному вигляді, але ж питання електронного полісу медичного страхування не врегульовано на законодавчому рівні, представники страхових компаній все ж рекомендують роздруковувати договір страхування.
Завдяки впровадженню нових технологій перевірити справжність поліса можна на офіційному сайті страхової компанії вже на наступний день після того як страховка була виписана. У разі ж виявлення помилок або інших помилок слід негайно повідомити про це страхового агента.