Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Як розрахувати вартість страховки для отримання візи в Польщу

У зв'язку з останніми нововведеннями щодо полісів медичного страхування, для бажаючих отримати робочу польську візу виникає справедливе запитання - Скільки має коштувати страховка для робочої візи і які умови повинні бути включені в програму страхування?stoimost strakhovki251018
Візовий центр Республіки Польща, при подачі документів для оформлення робочої візи, приймає страхові поліси виписані тільки такими компаніями як: ПЗУ Україна, Гардіан, Княжа Вієнна Іншуранс груп, Еталон і Провідна, якщо страховка від іншої компанії - співробітник візового центру відмовить вам в подачі документів .
Для оформлення робочої візи, необхідно надати поліс медичного страхування, який буде дійсний весь час перебування за кордоном, а загальна сума медичних витрат повинна становити не менше 30000 EUR.
При оформленні поліса медичного страхування для виїжджаючих за кордон з метою працевлаштування, необхідно повідомити страховому агенту, яка саме робота буде виконуватися, це необхідно для того щоб правильно розрахувати відповідний клас ризику. Ціна страховки для оформлення робочої візи до Польщі також залежить і від таких факторів як вік застрахованої особи, виконання фізичної роботи, кількість днів перебування та сума франшизи яка повинна не перевищувати 100EUR.
Важливо відзначити що невірно оформлений поліс страхування, є не тільки підставою для відмови у видачі робочої візи а й можливими проблемами з отриманням страхових компенсацій у зв'язку настання страхового випадку передбаченого договором страхування.