Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Для отримання робочої візи в Польщу необхідний новий бланк анкети

Консульство республіки Польща затвердило новий бланк анкети для отримання польської візи. Сам бланк на перший погляд на перший погляд нічим не відрізняється від старого зразка. Зверху також написано «Анкета для отримання національної візи. Безкоштовний бланк. ». Варто зазначити що перша сторінка повністю ідентична попередньому зразку. У ній відображені пункти для внесення особистих паспортних даних заявника а також основна мета поїздки.novui blank ankety251018
Основні зміни можна побачити на другій сторінці анкети для отримання робочої візи, а саме в пункті 26. Якщо раніше в графі вказувалися шенгенські візи за останні три роки, то зараз він розширений для відображення інформації про наявність шенгенських і національних віз за останні п'ять років. Решта ж пункти анкети залишилися в колишньому вигляді.
Відносно того як заповнювати анкету для отримання візи в Польщу, ми розглядали раніше в попередніх матеріалах. При заповненні бланка-заяви важливо відзначити що анкета є важливим документом для отримання польської робочої візи і неправильно заповнена анкета може бути приводом для відмови у видачі візи.
Саме з заповненої анкети починається знайомство співробітників консульських служб і заявника.
Бланк анкети надається безкоштовно і повинен відображати виключно достовірну інформацію включаючи адресу і телефон роботодавця. Безкоштовно отримати бланк анкети можна в Пункті прийому візових анкет Візового центру Республіки Польща або ж завантажити на офіційному сайті в розділі документи необхідні для отримання національної візи.