Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Візовий центр Польші змінив вимоги щодо страхових полісів для оформлення робочої візи

На початку вересня 2018 р. візовий центр Республіки Польща встановив, що в зв'язку з почастішанням випадків несумлінного виконання страховиками своїх зобов'язань за договорами медичного страхування перед особами котрі виїжджають за кордон з метою працевлаштування, для оформлення візи в Польщу будуть прийматися страхові поліси тільки семи українських компаній, а саме:

- ПЗУ Україна;strakhovanie v Polshy211018

- Провідна;

- Княжа Вієнна Іншуранс Груп;

- Еталон;

- Гардіан;

- Європейське туристичне страхування;

- Глобал Гарант.

 

Як повідомляють у візовому центрі вказані дані компанії оформляють страхові поліси для робочої візи, які повністю відповідають Закону Республіки Польща «Про іноземців». Найближчим часом також заплановано проведення аналізу щодо всіх полісів медичного страхування для виїжджаючих до Польщі на роботу, з метою перевірки на відповідність Закону.

 Відносно самого поліса для польської візи то сума страхового покриття медичних витрат залишилася колишньою на рівні 30 000 €, покриття від нещасного випадку щонайменше 6000 грн і франшиза не більше 100 € Страховий поліс повинен покривати всі дні перебування, якщо поїздка пов'язана з виконанням роботи в страховці має відображено відповідну групу ризику W - робота, а для туристичних поїздок по безвізу Т - туризм. Невідповідності поліса страхування встановленим вимогам є вагомою причиною для відмови в видачі робочої візи.

Всі зміни щодо страхування виїжджаючих до Польщі спрямовані виключно для того щоб застраховані особи в разі настання страхового випадку могли скористатися своєчасною кваліфікованою медичною допомогою.