Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

З 1 січня за оформлення запрошення навіть на сезонні роботи в Польщі буде стягуватися плата

Як показали статистичні дані за 2017 рік, інтерес українців до працевлаштування за кордоном не тільки не зупинився, але і виріс в порівнянні з попереднім роком практично вполовину, таким чином, українцями було отримано понад 900 тисяч робочих віз до Польщі.viza v Polshy290418
Таким чином, владою сусідньої держави Польща, був спрогнозований ще більший інтерес претендентів з України до можливості працевлаштуватися на професійному ринку Польщі та отримання робочої візи в Польщу, і було прийнято рішення внести конструктивні зміни в процес легалізації іноземців в сфері трудового законодавства.
Ці зміни вступили в силу з 1 січня 2018 року. Але слід розібратися, що ж дійсно змінилося, і на що потрібно звернути увагу нашим громадянам, які хочуть отримати таку бажану можливість легально працювати в Польщі. По-перше, головним нововведенням є те, що всі дозвільні документи, які дають право роботодавцю запросити іноземного здобувача, стали платними: введений податок 30 злотих, відповідно, нашому співвітчизнику доведеться оплачувати цей збір з своєї кишені, щоб отримати робочу візу до Польщі за новими правилам. Також слід врахувати, що значно скоротився період очікування роботодавцем приїзду свого нового працівника з України. Польське підприємство, яке оголосило намір про працевлаштування іноземного громадянина має повідомити повітова управління праці про те, чи приступив такий працівник до своїх професійних зобов'язань, в термін вказаний в документі, який запрошує його, протягом 7 днів. Якщо з яких-небудь причин, здобувач не встиг прибути на підприємство, яке бажає його працевлаштувати, у встановлений термін, в подальшому безперешкодно перетнути кордон не вийде. Крім робочої візи в Польщу і запрошення на роботу, трудової емігрант повинен також показати документ, в якому повинно бути зазначено, навіть у вільній формі, що роботодавець все ще очікує його для виконання роботи.
Взявши до уваги все вищевикладене, потрібно бути готовим до того, що, складності можуть виникнути у тих претендентів, які отримали запрошення на роботу ще в 2017 році, але візу отримати планували вже в 2018. Здійснити задумане вже не вийти, і для того, щоб робоча віза в Польщу була оформлена у відповідності з усіма новими вимогами, документ про намір працевлаштування повинен бути вже нового зразка. Також в силі залишається вимога про наявність поліса обов'язкового медичного страхування виїжджаючих за кордон, з покриттям на весь період терміну дії візи.
Незмінним залишається лише той факт, що агентства, які надають професійні послуги в сфері працевлаштування на зарубіжному ринку, швидше реагують на всі зміни, які відбуваються в цій сфері, і отримуючи інформацію безпосередньо від роботодавців, можуть раніше зорієнтувати аплікантів про майбутніх або вже впроваджених нововведення, що дозволить максимально заощадити час, нерви і гроші, як при отриманні робочої візи в Польщу, так і в процесі пошуку надійної високооплачуваною вакансії за кордоном.