Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Як поїхати на роботу в Польщу

Як поїхати на роботу в Польщу.
kak poehat na raboty v Polshy120617В сьогоднішніх реаліях українського ринку праці дуже непросто знайти високооплачувану роботу. Якщо в столиці ситуація ще дозволяє працевлаштуватися з гідним рівнем заробітної плати, то в регіонах ситуація погіршується з кожним днем, тому зовсім не дивно, що велика кількість жителів України все частіше задаються питанням на тему того, як поїхати на роботу в Польщу, так як в цій країні, на відміну від України, можна спостерігати економічне зростання і навіть брак трудових ресурсів, що безсумнівно приваблює трудових мігрантів з України.

Отже, головною умовою легального працевлаштування в Республіці Польща є наявність національної візи категорії D цієї держави, а простіше кажучи робочої візи в Польщу. Щоб отримати робочу візу потрібно мати запрошення від роботодавця, але часто підприємства, яким потрібні працівники, віддають перевагу тим кандидатам, у яких робоча віза вже є і які негайно можуть приступити до роботи. В такому випадку не потрібно опускати руки, оскільки на цьому етапі можна трохи схитрувати. Робочу візу можна оформити на запрошення, яке завжди можна купити у посередників, і виїхати на ту роботу, яка вам до душі вже маючи візу, так як оформлення піврічний робочої візи не передбачає прив'язку тільки до одного конкретного роботодавця, у претендента завжди є право знайти для себе ідеальну роботу, змінивши при цьому пару-трійку місць. Головною умовою легального працевлаштування є оформлення вашим роботодавцем нового договору конкретно для вас, але це можна вже зробити, не відриваючи вас від роботи для отримання робочої візи.

Отримавши найголовніший документ для оформлення робочої візи до Польщі, потрібно подбати і про не менш важливий: оплата послуг візового центру за місцем вашої прописки. Оплатити такий збір можна тільки у відділеннях Кредо банку або Ідея банку, і становить він 18,5 євро. А далі головне не пропустити дзвінок від операторів візового центру, які в телефонному режимі призначать вам дату і час відвідин цієї установи для подачі документів на робочу візу. Крім запрошення і квитанцій, які вам видадуть в банку при оплаті послуг візового центру, при подачі з собою потрібно мати заповнену анкету для отримання візи і страховий поліс від акредитованої страхової компанії. Варто врахувати, що страховий поліс повинен покривати весь період перебування за робочою візою, і це не менше 180 днів. Крім усього перерахованого вище, робоча віза вам не світить, якщо у вас немає закордонного і внутрішнього паспорта, ідентифікаційного коду, а також однієї або двох фотографій відповідного розміру. Так що ці документи також важливо не забути.

Якщо вся вищеописана процедура вганяє вас в жах або в тугу, завжди можна перекласти частину зобов'язань на плечі, агентств, які за помірну плату із задоволенням допоможуть вам в отриманні всіх необхідних документів. З їх допомогою, робоча віза буде вклеєна у вас в паспорті вже через пару тижнів, а ви зможете витратити час, що звільнився на пошук роботи вашої мрії. Але не забувайте, що для того щоб гідно заробляти потрібно дуже багато трудиться, іноді і по 12 годин на день, як в Польщі, так і в Україні, але сусідня держава пропонує для цього набагато більше можливостей.