Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Віза для роботи в Польщі

Віза для роботи в Польщі.
viza dlya raboty v Polshy120617

11 червня 2017 року між Україною і Європейським Союзом офіційно вступив в дію Закон про безвізове переміщення. Безумовно, багато туристів і бізнесмени дуже раді такій події, і вже цього літа планують випробувати всі принади так званого «безвіза» на собі. Але не варто забувати про той момент, що якщо ви плануєте їхати на роботу в Польщу, то робочу візу вам все так же потрібно буде оформляти в Консульських установах на підставі запрошення на роботу, так як безвізовий режим не передбачає вільного безвізового працевлаштування на території Європи.

Планувати поїздку на роботу слід завчасно, оскільки у всіх регіонах України присутня чергу в візових центрах від місяця до двох місяців, і до цього потрібно бути готовим. Найважливішим моментом при пошуку роботи в Польщі є оформлення робочої візи, оскільки без цього дозвільного документа все інше просто не має сенсу. Спочатку потрібно отримати запрошення від роботодавця. Займає ця процедура від десяти до двадцяти днів, але іноді і більше. Все залежить від воєводства, в якому даний документ реєструється. Наприклад, у Вроцлаві в робочий сезон оформлення запрошення для робочої візи може займати і до 45 днів. Дуже маленький відсоток роботодавців погодяться витратити свій час на оформлення запрошення для людини, якого вони не бачили і не знають, і не факт, що після отримання робочої візи, такий кандидат приїде саме до нього на роботу. Тому, робоча віза може бути оформлена на запрошення від однієї фірми, яка на цьому заробляє, а працювати офіційно при цьому можна в абсолютно іншому місці і місті.

Починаючи пошуки роботи на спеціалізованих польських сайтах, або агентствах, ви маєте право вказувати наявність робочої візи як значну перевагу перед іншими претендентами. Чому так? Та тому що потреба в постійній робочій силі на польських підприємствах дуже велика. Посудіть самі, адже, як і ви, так і значну кількість трудящих, з більшою часткою ймовірності, поїдуть назад в Україну через шість місяців, і підприємству постійно необхідно в терміновому порядку шукати людей вам на заміну, знову-таки, на ті ж півроку. При такому круговороті людей у ​​роботодавця немає можливості чекати кожного працівника з України по два-три місяці, поки буде оформлена робоча віза. У зв'язку з цим, радимо подбати про її наявності самому. Такий досвід самостійного оформлення робочої візи вам обов'язково стане в нагоді в подальшому, тому як взявши на себе всю цю процедуру, вам не страшно буде і далі розбиратися в нюансах оформлення тих чи інших дозвільних документів для легалізації своєї трудової діяльності в Польщі.

Також хочеться нагадати про такий момент, що кращі пропозиції по роботі довго не чекають. Оформивши робочу візу, відразу ж починайте шерстити пропозиції роботодавців, і як тільки якісь умови праці та оплати здадуться вам найбільш прівлекательнимі- відразу ж відправляйте ваше резюме, не забувши при цьому вказати, що робоча віза в Польщу у вас вже є!