Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Запрошення на роботу в Польщу

Запрошення на роботу в Польщу.

piglashenie na raboty v Polshe270517В останні кілька років, громадяни України все частіше всерйоз розглядають можливість знайти роботу в Польщі, так як економіка Польщі в рази перевищує економічні показники нашої країни, і пропозицій на ринку праці у неї значно більше. До того ж, істотно відрізняється і рівень оплати праці, не на користь України. Всі ці фактори, а також географічне сусідство і схожість мови, сприяють тому, що наші співгромадяни шукають спосіб отримати запрошення на роботу в Польщу, для подальшого оформлення робочої візи.

Запрошення на роботу в Польщу представляє з себе документ, який містить інформацію, яка підтверджує, що певне підприємство, агентство або навіть звичайний фермер має намір запросити до себе іноземця, а в нашому випадку, громадянина України, для офіційного працевлаштування та виконання конкретної роботи з фіксованим окладом , і обов'язково зареєстровано в Управлінні Праці. У запрошенні на роботу повинна обов'язково бути присутнім інформація про роботодавця, його реквізити та контактні дані, вид роботи, місце роботи, величина окладу, а також дані про ту людину, для якого таке запрошення оформлено. Також в документі є інформація на який період здобувач запрошується, але не більше ніж 180 днів, так як робоча віза в Польщу, за таким запрошенням на роботу, може бути видана не більше ніж на півроку протягом 360 днів.

Існує й інший вид запрошення на роботу в Польщу для оформлення робочої візи, а саме запрошення на повний рік перебування і роботи, підписаний і затверджений в Воєводстві. Такий документ видається рідше, ніж запрошення на півроку, оскільки не кожне підприємство може обґрунтувати потребу в такому іноземному працівника, який зобов'язаний буде працювати на одному конкретному підприємстві все 365 днів. Також відмінністю між піврічним запрошенням і запрошенням на роботу на рік є те, що для першого випадку зміна роботодавця не є проблемою, і може бути успішно здійснена, шляхом оформлення нового піврічного запрошення, а в другому випадку така проста можливість відсутня. Відрізняються і терміни оформлення. Якщо для оформлення піврічного запрошення на роботу зазвичай потрібно не більше трьох тижнів, то для річного іноді недостатньо і двох місяців. Робоча віза на підставі одного й іншого запрошення оформляється без відмінностей.

Важливо розуміти, що в Польщі можливо тільки легальне працевлаштування на підставі робочої візи. Це необхідно в першу чергу для самих претендентів, оскільки таким чином гарантується дотримання всіх домовленостей по оплаті і умовах праці. Часто трапляється так, що роботодавець не має часу або бажання займатися паперовою роботою і займатися оформленням запрошень на роботу для потенційних працівників. У такому випадку можна скористатися послугами агентств, які за певну плату допоможуть в отриманні запрошення на роботу, на підставі якого можна отримати робочу візу. Вже маючи візу на руках, можна сміливо відправлятися за обраною вами вакансії для працевлаштування.