Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Рада ЄС схвалила скасування шенгенських віз для України

Рада ЄС схвалила скасування шенгенських віз для України.
es odobril otmeny schengenskikh viz050317Україна зробила черговий крок до скасування візового режиму. Представники прес-служб ЄС повідомляють, що 2 березня посли Євросоюзу від імені всього об'єднання держав Європи дали згоду лібералізувати візовий режим для громадян України. Тепер українцям для візиту в більшість європейських країн шенгенська віза не знадобиться. Як стверджують повідомлення Ради ЄС, це означає, що Україна в повному обсязі виконала всі антикорупційні вимоги, які висувалися їй раніше Європарламентом.

 
Першою сходинкою до скасування віз можна вважати неформальну угоду, до якого прийшли 28 лютого ЕП і Мальта, головуюча на даний час в Раді ЄС. Наступним кроком буде голосування Європарламенту, призначене на 5 квітня. Однак і цей етап не буде останнім: європейським інституціям потрібно ще п'ять процедур для розгляду питання про лібералізацію візового режиму.
 
Що отримують громадяни України від скасування віз
 
Кілька років Україна домагалася повного скасування візового режиму. На перший погляд успіх досягнутий, українцям тепер не потрібна шенгенська віза. Однак не все так просто. Згідно з аналізом видання Deutsche Welle, спрощення візового режиму обернеться таким:
 
1. Українці не зможуть їздити в Ірландію, Великобританію без віз. Однак вони зможуть подорожувати без шенгенської візи по Норвегії, Ліхтенштейну, Швейцарії, хоча ці країни і не входять до Євросоюзу.
2. Шенгенська віза стане не потрібною, але неодмінною умовою в'їзду стане біометричний паспорт, звичайний закордонний паспорт такої можливості не представляє.
3. Перебувати в країнах Європи без віз вирішується не більше 90 діб в шість місяців. Для подальшого перебування знадобиться шенгенська віза. Порушникам цього правила загрожує повна заборона на в'їзд в Шенген, причому назавжди.
4. Потреба в документах, раніше потрібних для отримання віз, не зникне. На митниці можуть додатково попросити пред'явити документи про доходи, на бронювання готелю, що підтверджують мету візиту, інші.
5. Вимоги до страхування будуть змінюватися в залежності від країн відвідування.
6. Лібералізація візового режиму не дасть можливості українцям працювати без отримання спеціального дозволу. Навіть при наявності дозволу для проживання в європейській країні більше 90 діб буде потрібно шенгенська віза.
7. Неоднозначна ситуація з освітою. Для навчання, яке триватиме понад 90 днів знадобляться дозвіл, віза, навчання на тримісячних курсах можливо без будь-яких проблем.
Де-юре скасування віз значно спростить ситуацію з відвідуванням українськими громадянами Європи, де-факто серйозною перешкодою стануть скорочуються доходи українців, слабка гривня. Отримання віз ніколи не становило складності для досвідчених туркомпаній, як вони самі стверджують. До позитивних змін вони відносять можливу появу більшої кількості авіасполучень від лоукост, що дозволяють заощадити бюджет мандрівників. Безвізовий режим не означає, що Україна увійшла в Шенгенську співдружність. Європейцям не потрібна паспорт при перетині кордонів, українці повинні будуть його пред'являти.