Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Головна умова скасування шенгенських віз, прийнята Європарламентом

Головна умова скасування шенгенських віз, прийнята Європарламентом.
bezvizoviy regim240217Мабуть, саме цю новину можна назвати в числі найбільш очікуваних за останній рік. Європарламент нарешті визначився з алгоритмом, порядком скасування безвізового режиму з Україною. Тепер варто очікувати, що шенгенська віза буде скасована для українців в самий найближчий час. Варто уточнити, що мова йде тільки про короткострокові візити. Скасування шенгенських віз зовсім не передбачає повну свободу переміщення на будь-який термін, можливість працевлаштування без оформлення повного пакету документів.
 
Обов'язково беріть до уваги терміни дії цього документа. Згідно з правилами, шенгенська віза не буде потрібно громадянам України, які відвідують будь-яку з країн ЄС в туристичних цілях. До того, є певні часові обмеження. Людина, який в'їхав в ЄС таким чином, не повинен там перебувати більше трьох місяців протягом півроку. Цілком очевидно, що скасувати шенгенську візу на більш тривалий термін депутати Європарламенту не захотіли, побоюючись хвилі нелегальної еміграції. Будь-який роботодавець вкрай неохоче бере на роботу співробітника на маленький проміжок часу.
 
Людям, які прагнуть виїхати в Європу для працевлаштування, доведеться як і раніше оформляти велику кількість паперів для надання їх в посольство. Таку категорію громадян варто заспокоїти світлими перспективами. Справа в тому, що в багатьох державах Східної Європи замислюються про полегшений отриманні шенгенських віз особами, перебирають на роботу в нові місця. Як приклад можна привести Польщу, яка в найближчі кілька років готова надати вид на проживання мільйону українців. Такий категорії людей шенгенська віза через кілька років буде видаватися на пільговій основі, припускаючи можливість працевлаштування в Польщі. Такий підхід цілком зрозумілий, адже в сусідній державі спостерігається справжня демографічна катастрофа. Молодь, фахівці середньої вікової категорії масово виїжджають в більш благополучні держави.
 
Що ж стосується співгромадян, які прагнуть частіше подорожувати, проводити відпустку в Європі, то їх потрібно обов'язково застерегти від можливої ​​ейфорії. Багато з них помилково вважають, що скасована шенгенська віза зажадає від них виключно наявності паспорта на кордоні. Це зовсім не так. Вам доведеться мати всі папери, які ви зазвичай надаєте співробітникам консульської служби. Серед них можна назвати довідку з місця роботи відповідного зразка, проїзні документи, потрібно оформити медичну страховку на весь час перебування в країні. Великою перевагою стане наявність доказів вашого добробуту. Цілком підійдуть паперу, що свідчать про ваші права на нерухомість і рахунки в банках. Навіть зі скасуванням шенгенських віз варто мати зворотні квитки, готельну бронь або запрошення приймаючої вас боку.
 
Пам'ятайте, що потрібно завжди дотримуватися допустимі терміни перебування. Навіть невелика прострочення може призвести до негативних наслідків, якщо вона відбулася без будь-яких поважних причин. Вам можуть на 5 і більше років повністю заборонити відвідуваня країн Євросоюзу.