Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Віза в Польщу в Херсоні

Віза в Польщу в Херсоні.
viza v Poshe Kherson051116Польща є досить привабливим маршрутом для багатьох українців, адже в цій країні досить схожі культурні традиції, а також інтуїтивно зрозумілу мову. Однак, сьогодні відвідати країну стало не так просто, адже вона вступила в зону Шенген, тому щоб поїхати з Херсона до Польщі, потрібно оформити шенгенську візу. Віза в Польщу є тим документом, який дозволяє будь-якому іноземцю знаходиться в межах цієї держави на офіційних підставах.

 
Що потрібно для отримання візи?
 
Саме оформлення візи в Польщу повинно здійснюватися безпосередньо в Польському консульстві, яке знаходиться в місті Херсон. Перш ніж йти туди, необхідно зібрати повний пакет документів:
 
- закордонний паспорт;
- фотографії;
- український паспорт;
- довідка, яку повинні видати на роботі або навчальному закладі;
- код ідентифікації;
- виписка з банку вашого особового рахунку, необхідна для підтвердження вашої платоспроможності;
- документ, що підтверджує наявність у вас який-небудь нерухомості;
- документ про бронювання готелю;
- квиток на літак;
- страховка на суму в 30 000 євро.
Хотілося б відзначити, що дані документи є обов'язковими для всіх видів віз до Польщі, і інших країн, що знаходяться в зоні Шенгену.
 
Крім того, в Херсоні ви повинні надати в консульство детальну анкету. У ній повинні міститися тільки достовірна інформація про вас, інакше ви ризикуєте зіткнутися з багатьма питаннями, а також з додатковою паперовою тяганиною.
 
Вартість послуги
 
Щодо ціни і оформлення візи в Польщу для жителів Херсона, то ціна досить стандартна - 35 євро. Якщо вам потрібно зробити все в прискореному режимі, то доведеться заплатити в двійні, тобто 70 євро. Від оплати даної мита звільняються наступні особи:
 
Діти до 18 років, які перебувають на утриманні у своїх батьків.
Пенсіонери.
Зазвичай, шенгенська віза оформляється за сім днів. При оплаті за прискорену видачу, ви отримаєте даний документ вже через три дні.
 
Але це ціна без урахування роботи роботи Візового центру, в який люди досить часто звертаються, бажаючи уникнути зайвої тяганини в оформленні документів. Варто зазначити, що до послуг таких посередників варто звертатися тільки тоді коли, ви відправляєтеся в Польщу не в якості туриста. Якщо ви просто турист, то не варто переплачувати зайву суму.