Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Як отримати польську візу в Миколаєві

Як отримати польську візу в Миколаєві.
polskaya viza v Nikolaeve150216Місто Миколаїв знаходиться на протилежній частині України щодо кордону з Польщею, однак це зовсім не перешкоджає отриманню польської візи. Згаданий документ дає право на відвідування 26 країн, які підписали шенгенську угоду.

Документи, що вимагаються для отримання польської візи
- Закордонний паспорт громадянина України;
- Дві фотографії розмірами 3,5 на 4,5 см;
- Копія документа, що посвідчує особу претендента.
Залежно від візового центру у вас можуть зажадати довідки, що підтверджують ваше місце праці, а також квитанції про наявність у вас рахунку в банку. Остання потрібно для того, щоб ви могли гарантувати приймаючої вас країні власний добробут.
Польська віза бізнес-категорії видається строком на 15-20 днів, вона дає право відвідати країну не більше 2 разів за два місяці. Зазначеної кількості часу досить для вирішення проблем, пов'язаних з діловодством, для відпочинку та туризму потрібно оформляти відповідні візи в Миколаєві.
У тому випадку, якщо ви часто їздите в Польщу, терміни перебування на території держави можуть бути збільшені, але конкретне рішення приймає тільки комісія, яка розглядає вашу заявку.
Скільки коштує польська віза в Миколаєві
Загальна сума оплати за весь процес оформлення складе близько 170 євро. З них 100 йде саме на саме створення документа, 25 євро - це комісія центру і ще 35 - держмито країни. У суму вже включена страховка життя від терактів і нещасних випадків. Час підготовки візи досягає 21 день.
способи отримання
У Миколаєві є спеціалізований візовий центр, але досить часто в нього неможливо пробитися через великі черги. Крім державних структур створенням віз займаються і приватні контори. Вони пропонують ті ж послуги, але беруть за них трохи більше грошей, ніж належить. Натомість клієнта чекає безперешкодне і гарантування оформлення з урізаним пакетом документів і без тривалого очікування своєї черги.