Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Відкрити робочу візу в Одесі

Відкрити робочу візу в Одесі.
oformit rabochyy vizy v Odesse270116До Польщі часто відправляються працювати фахівці будівельної, харчової, соціальної галузі. До останньої належать фельдшери, вчителі, лікарі. У цій країні існує величезний перелік вакансій, які не потребують спеціальних навичок і знань. Для працевлаштування і офіційного перебування на території республіки необхідна робоча віза. На її оформлення йде в середньому 4 тижні. Вона видається тільки людям, які присутні на території ЄС більше 90 діб протягом 6 місяців.

Які офіційні документи потрібно підготувати?

Робоча віза в Польщу видається на запрошення. Його висилає польська компанія, яка бажає найняти в якості спеціаліста жителя Одеси. Для отримання документа слід звернутися в офіси компаній, які набирають співробітників для роботи на території інших держав. Крім цього документа буде потрібно:

- заповнена анкета;

- закордонний паспорт;

- страховка;

- два фото;

- український паспорт.

Цей пакет потрібно принесли особисто в посольство міста Одеса. Якщо не хочете провести час в очікуванні, запишіться на прийом на офіційному сайті або по телефону. Деякі жителі України, які проживають у віддалених районах, можуть звернутися в акредитоване агентство. Правила подачі документів в цьому випадку зберігаються.

Щоб відкрити робочу візу в Одесі для найманих працівників, буде потрібно надати довідку з місця здійснення професійної діяльності. Вона повинна містити повну інформацію про співробітника і бути завіреною печаткою. У довідці вказується зарплата за останні 6 місяців, дані про саме підприємство.

Робоча віза оформляється і тим, хто збирається відкрити власну справу. Індивідуальним підприємцям потрібно надати оригінали реєстраційних документів про оплату візового збору. Для підтвердження фінансових можливостей підійде виписка з банку.

Особливості оформлення дозволу на роботу

Видається документ за місцем проживання. Всі бланки повинні бути пред'явлені в оригіналі або бути завіреними. Якщо офіційні папери на російській або українській мові, то перед пред'явленням їх необхідно перевести на польський. При необхідності з заявника можуть зажадати інші документи.

В Одесі отримати візу можна самостійно або з використанням послуг спеціальних агентств. За допомогою останніх всі процедури пройдуть швидше. Сьогодні жителів України з полюванням беруть на роботу в Польщу, тому є реальний шанс відправитися туди для працевлаштування.