Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Запрошення для візи в Києві

Запрошення для візи в Києві.
Priglashenie dlya vizy v Kieve080116Почати власний бізнес в РП можна при дотриманні деяких формальностей. По-перше, необхідно мати стартовий капітал і бізнес-план. По-друге, у вас обов'язково повинен бути бізнес-партнер в Польщі, який і стане головним помічником до відкриття бізнес візи в РП.

 
Отримати візову підтримку можна тільки в тому випадку, якщо у вас є запрошення для візи. Це практично обов'язкове правило для будь-яких людей, які не є громадянами ЄС і при цьому планують відкрити ділову візу. Приймаюча сторона (бізнес-партнер) повинна заздалегідь потурбуватися про те, щоб у вас на руках виявилося те саме запрошення.
 
Відносно пакета документів, він стандартний за своїм комплекту: виписка з банку, анкета, фотографії, страховка. Подавати всі документи можна у візовому центрі або консульстві в Києві. Для жителів області доведеться приїхати до Києва в той день, коли буде зареєстрований візит до візового центру.
 
Запрошення для візи оформляється на офіційному бланку і заповнюється польською мовою. Далі документ необхідно завірити у нотаріуса в РП, а після відправити поштовою кореспонденцією. Важливо, щоб запрошуюча сторона була офіційно оформлена як діючої юридичної особи. Фізична особа не має право відкривати запрошення для візи бізнес типу - тільки гостьова / туристична візова підтримка.
 
Можливі «труднощі» з оформленням запрошення
Самостійно оформити і підготувати всі обов'язкові документи для відкриття бізнес візи в Києві не так і просто. Періодично іноземні консульства вводять точкові зміни в систему прийому та видачі візової підтримки. Наприклад, може знадобитися запрошення для візи в оригіналі, а не відксерокопіювати копія або ж варіант отриманий факсом.
 
При подачі заяви в Києві необхідно заздалегідь звірити всі прописані пункти запрошення. Якщо в документі виявляться помилки і неточності, то великий шанс того, що вам відмовлять в можливості отримання візової підтримки. При цьому консульський та сервісний збори утримуються і не підлягають поверненню.