Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Бронь готелю для візи в Польщу

Бронь готелю для візи в Польщу.bron otelya dlya vizy v Polshy281114

З європейських країн, які підписали Шенгенський договір, Польща є найбільш відвідуваною для українців країною. Мети поїздки в цю країну виключно ділові. Ознайомчий туризм займає незначну частку в загальному секторі туристичних послуг. В'їзд в цю країну в даний момент носить візовий характер. Віза в Польщу оформляється в одному з консульств цієї країни в Україні.

Для отримання візи в консульство країни відвідування громадянину доведеться представити пакет документів. У числі необхідних співробітниками візового відділу польського консульства документів знаходиться і підтвердження про броні місця в готелі. Без такого документа віза в Польщу отримана бути не може.
За змістом ясно, що такий документ видається майбутньому гостю готелю його адміністрацією. Саме підтвердження є заповнений фірмовий бланк. Такий бланк пересилається клієнту по факсу або відправляється на вказаний туристом електронний ящик. Другий варіант сьогодні застосовується частіше з практичної точки зору. По-перше, оформлення броні на номер в готелі відбувається сьогодні переважно через Інтернет. Користувач на сайті, який є туристичним агрегатором, оформляє бронь на конкретний відрізок часу в обраному ним в результаті пошуку готелі. По-друге, факсами вже майже ніхто не користується. По-третє, в консульстві зараз досить буде пред'явити роздруківку сканованою копії такого підтвердження.
Для того, щоб віза в Польщу була отримана швидко, при складанні такого підтвердження необхідно, щоб в ньому обов'язково були прописані паспортні дані майбутніх постояльців, громадян України, які вирішили зробити ознайомлювальний або ділової вояж до свого західного сусіда.
Ще одним принциповим моментом для тих кого, цікавить віза в Польщу, вважається те, що в тексті підтвердження з готелю обов'язково повинен бути присутнім пункт під назвою коментарі. У ньому має бути вказана сума, вже виплачена туристом на користь готелю при бронюванні. Зазвичай розмір такої суми становить близько 10% від вартості всього проживання. Решту суми до отримання візи виплачувати необов'язково.
У таких випадках співробітник консульства робить запис, що вся сума буде виплачена туристом по прибуттю.