Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Шенгенська віза типу бізнес і конференції

Шенгенська віза типу бізнес і конференції.
viza tipa biznes i konferentsii 200614Шенгенська віза - це воістину квиток в світ Європи. Вона видається в консульстві або консульському відділі посольства країни, яка входить в шенгенську зону. Такий документ дає право на абсолютно вільне переміщення в межах прикордонного контролю.

Хоч віза і дає право на безмежне переміщення по шенгенській зоні, все ж існує правило «першого в'їзду». У ньому йдеться про те, що, подорожі по всіх країнах Шенгенського простору, отримувати візу ви все ж повинні в країні, через яку будете виїжджати в Європу. Майте на увазі, що документи потрібно подавати власноруч. Головна перевага ділової шенгенської візи: відкривається вона на рік, а також кількість і тривалість своїх поїздок ви встановлюєте самі. Доступна вона тільки індивідуальним підприємцям і найманим робітником.
Правила оформлення шенгенської візи.
Записатися в консульство можна по телефону або через спеціальну форму на сайті. Щоб отримати це заповітний дозвіл на виїзд, ви повинні будете зібрати кілька довідок: заповнити спеціальну анкету, принести ксерокопію паспорта, а також 2 фотографії на білому фоні. Пам'ятайте, що незабаром вас попросять принести ще й оригінал запрошення, і медичну страховку. Також вам ще доведеться заплатити консульський внесок, який становить 35 євро.
Якщо ви вирішили відкрити шенгенську візу в посольстві, яке територіально не відноситься до місця вашої реєстрації, готуйтеся, що потрібно принести довідку з місця роботи і копію трудової книжки. У такій довідці має бути записані займана вами посада і заробітна плата.
Головна умова, яка впливає на те, чи буде у вас віза чи ні, - це доказ вашої платоспроможності. Для цього підійде виписка з банку, яка підтвердить ваш постійний заробіток або інші документи, що переслідують цю мету.
Якщо всі документи, що ви подасте в посольство, будуть в порядку, то можете розраховувати на відкриття візи незабаром. Залежно від поданих вами документів, вам відкриють багаторазову або одноразову візу. Пам'ятайте, що розгляд документів триває близько 6 робочих днів.