Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Як оформити шенгенську візу.

Як оформити шенгенську візу.
shengenskay viza 100514Відвідати Польщу можна за допомогою національної візи і шенгенської. Якщо перша дозволяє поїхати тільки в Польщу, то друга розширює коло країн для подорожі, в'їзд вільний у всі держави, що підписали Шенгенську угоду. Основне правило - в'їхати через Польщу.

Особливості оформлення шенгенської візи в Польщу
Документи можна розділити на дві частини: ті, що надані заявником, і ті, що надсилає польська сторона.
Документи для оформлення візи:
- Закордонний паспорт, дійсний ще три місяці після повернення в Україну.
- Фотографії (дві).
- Довідка з роботи (вказати посаду, зарплату, адреса і телефон) - обов'язково зроблена на фірмовому бланку. Така довідка потрібна, тільки якщо заявник подає документи не за місцем реєстрації.
- Медична страховка.
- Ксерокопія ідентифікаційного коду та паспорта, а також оригінали для звіряння.
- Заповнена анкета. Краще, якщо фахівці візового центру візьмуть активну участь в заповнення, тоді ймовірність помилок зводиться до нуля.
З боку Польщі необхідні наступні документи для оформлення шенгенської візи:
- Запрошення від приймаючої організації або підприємства (копія плюс оригінал). У ньому має бути зазначена назва приймаючої сторони (повне), дані заявника, мета його візиту і тривалість. Важливо, щоб запрошення було роздруковано на фірмовому бланку, мало підпис і дату.
Записатися в візовий центр на подачу документів на шенгенську візу можна, зателефонувавши, або оформивши заявку через форму на сайті. Правильно розрахуйте дату подачі заяви, оскільки його розгляд може розтягтися до 6 днів (робочих). Консульський збір складає 35 євро, послуги візового центру - 20 євро.
Погашення візи
Якщо вам не хотілося б мати проблеми при наступних отримання візи, то дотримуйтеся правила погашення візи. Важливо, щоб погашення візи було саме в тій країні, яка видала дозвіл на в'їзд. Якщо візу видало Консульство Польщі, то і «відзначитися» вперше потрібно саме в цій країні. За такої умови шенгенську візу можна вважати правильно погашеної, а правило першого в'їзду - виконаним.