Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Різновиди візи в Польщу

Різновиди візи в Польщу.viza v Polshy 300414

Багато хто задається питанням поїздки в Польщу. Оформивши необхідні документи, ви зможете відвідати інші країни цієї угоди, що не переробляючи їх. Справа це не дуже складне, але для цього необхідна віза в Польщу. Після цього всі шляхи для вас відкриті.

Слід пам'ятати про те, що в'їхати на територію іншої країни можна тільки з держави, яка видала вам візу. Інакше це може загрожувати неприємностями при майбутньому оформленні документів.

Для того, щоб оформити шенгенську візу, потрібно пройти наступні етапи:
- визначити мету і тип поїздки;
- підготувати всі необхідні документи, перевірити правильність і точність заповнених анкет;
- пройти співбесіду, попередньо записавшись;
- подати в Консульство документи для оформлення візи.
Слід визначитися, яка віза в Польщу потрібна саме вам. Адже існує безліч їх різновидів, які дають ряд привілеїв. Починаючи від часу перебування, закінчуючи можливістю роботи на території країни.
Віза в Польщу розряду «D», або як її ще називають робоча віза в Польщу, є довгостроковою і називається національною візою. Вона дає можливість перебувати на території країни строком від 180 до 360 днів. Значить, ви можете перебувати в Польщі один рік без нового оформлення документів. А також, вільно подорожувати країнами Шенгену рівно половину терміну вашої візи.
Для оформлення документів необхідні:
- закордонний паспорт;
- паспорт громадянина України;
- код ідентифікаційний (копія);
- фотографія кольорова 3,5х4,5.
Робоча віза дасть вам багато привілеїв. Серед них - можливість працевлаштуватися в цій країні, можливість перебувати там досить довгий період, не турбуючись про переоформлення документів, а також свободу подорожей по всіх країнах Шенгену. Варто відзначити, що дана віза є багаторазовою. Ви зможете залишати територію країни і знову повертатися стільки, скільки вам буде потрібно. І це точно зробить ваше життя простіше, адже не потрібно буде постійно засиджуватися в кабінетах і чергах Консульства.