Get Adobe Flash player

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Польська віза в чистий паспорт

Польська віза в чистий паспорт.polska viza 140214

У 2007 році Польща долучилася до країн Шенгенського договору, що зробило країну більш зручною для відвідування. Для поїздки тепер потрібно або польська віза, або віза іншої держави, що входить в зону угоди. При цьому дотримується правило першого відвідування: спочатку потрібно в'їхати в державу, консульство якого надало вам візу. Якщо це не Польща, то країну можна перетнути лише транзитом.

Документи, для отримання візи
Для отримання польської візи необхідно заповнити анкету, докласти кольорову фотографію певного розміру і закордонний паспорт. Він повинен мати хороший термін дійсності, не менше 3 місяців після закінчення дати візи. Якщо їдуть діти, то потрібно копія письмового дозволу батька, що залишається. Ділові поїздки здійснюються тільки на запрошення польських організацій. Туристам потрібно ваучер від турагенства, квитки туди і назад, для індивідуальних мандрівників потрібно також підтвердження оплати готелю.
Медична страховка і грошові кошти
Щоб отримати польську візу, також потрібна медична страховка на 30 тисяч євро і кошти. Сума повинна бути не менше 100 злотих на день. Якщо розмір валюти, що ввозиться перевищує 10 000 євро, необхідно заявити про це на митниці.
Види шенгенських віз
Існує кілька різновидів шенгенських, в тому числі і польських віз: віза А, що дає права перетинати країну тільки транзитом, віза У той же для транзитного переміщення в декількох країнах, але з правом перебування в них на період до 5 днів. Віза С може бути одноразова та багаторазова, видається туристам (01) або бізнесменам (04). Дозволяє перебування в країнах від 30 днів до 3 місяців в межах півроку. За візі D можна перебувати в шенгенській зоні терміном більше 3 місяців з правом транзитного проїзду через інші держави спільноти.
Отримання польської візи істотно полегшує як туристичні подорожі, так і ділові поїздки. Поставивши її один раз, можна відвідати велику кількість країн в межах Шенгенського союзу.