Get Adobe Flash player
 • Варшава

  Польща

 • Венеція

  Італія

 • Барселона

  Іспанія

 • Париж

  Франція

 • Прага

  Чехія

 • Будапешт

  Угорщина

 • Відень

  Австрія

 • Амстердам

  Нідерланди

 • Франкфурт на Майні

  Німеччина

 • Афіни

  Греція

     

0993857209

Воєводська віза 360/360

290 Є

Страховка 180/360

450 UAH

Робоча віза

2800 UAH

Запрошення в Польшу

2000 UAH

Самостійна подорож до Європи

tur 020414Що може бути цікавіше самостійної подорожі в Європу? Такі поїздки завжди залишаються незабутніми. Перед нами відкривається можливість відвідати не одну державу, а кілька, ознайомитися з унікальною культурою, історичним багатством, також просто розширити кругозір. Щоб здійснити поїздку, необхідно мати кошти, які знадобляться на харчування, проживання, екскурсії, розваги. Важливою складовою подорожі в Європейські країни є шенгенська віза.

 
При наявності цього важливого дозволу, Ви зможете без проблем переміщатися по країнах, які входять в шенгенську зону, серед них: Німеччина, Греція, Данія, Австрія, Франція, Норвегія, Люксембург, Ліхтенштейн, Словаччина, Фінляндія, Чехія, Литва, Іспанія, Італія , Естонія, Польща і ще кілька держав. Слід врахувати, що для Ірландії та Сполученого Королівства Великобританії шенгенська віза не дійсна.
 
   Особливості самостійного туру
 
 Подорож автобусом
 
 У всіх європейських країнах цей вид подорожі особливо популярний. Доброзичливі водії з радістю допоможуть попутникові. Автобусом можна подолати кілометри. Досить часто туристи і місцеві жителі використовують даний метод для пересування в регіональному масштабі.
 
 Витрати на харчування
 
 Важливо подбати і про те, щоб у Вас були гроші на харчування, хоча продукти в багатьох країнах ЄС не відрізняються дорожнечею. Ціни такі ж як в Україні або Росії. Ресторани швидкого харчування надають широкий вибір страв за прийнятну вартість. Пройшовши по красивим, мальовничими вуличками, можна побачити чималу кількість ларьків морозивом. Ці ласощі відрізняється відмінним, незабутнім смаком.
 
 Екскурсії
 
 Можна самому влаштувати екскурсію, таким чином, заощадивши гроші. У частих випадках туристи навмання відправляються в місто. Якщо зважилися - не соромтеся питати дорогу у перехожого, навіть якщо добре не знаєте мови, жителі, безумовно, допоможуть Вам, вони буквально доведуть до потрібного місця. Шенгенська віза відкриває масу можливостей: спочатку Ви зможете відвідати одну країну, потім іншу.
 
Важливі документи для шенгенської візи: закордонний паспорт, підтвердження мети поїздки, заповнена анкета, страховий поліс та 2 фотографії. Документи подаються в посольство.